Relacja ze szkolenia 15-godzinnego dla uczniów pn. "Przyrządzanie sushi – tajniki kuchni japońskiej", które odbyło się w dniach 13-14 kwiecień 2026 r.
Szkolenie poprowadził Pan Dominik Łukasik
Relacja ze szkolenia 15-godzinnego dla uczniów pn. "Tworzenie dań bankietowych z elementami kuchni azjatyckiej", które odbyło się w dniach 8-9 kwiecień 2026 r.
Szkolenie poprowadził Pan Dominik Łukasik
Relacja ze szkolenia 15-godzinnego dla uczniów pn. "Przygotowywanie deserów restauracyjnych", które odbyło się w dniach 25-26 marzec 2026 r.
Szkolenie poprowadził Pan Dominik Łukasik
Relacja ze szkolenia 15-godzinnego dla uczniów pn. " Przygotowywanie deserów restauracyjnych ",które odbyło się w dniach 23-24 marzec 2026 r.
Szkolenie poprowadził Pan Dominik Łukasik
Relacja ze szkolenia 15-godzinnego dla uczniów pn. " Przygotowywanie deserów restauracyjnych ",które odbyło się w dniach 9-10 marzec 2026 r.
Szkolenie poprowadził Pan Mateusz Płodzień
Relacja ze szkolenia 15-godzinnego dla uczniów pn. " Przygotowywanie deserów restauracyjnych ",które odbyło się w dniach 5-6 marzec 2026 r.